Ümraniye Depo Rafı

Avcılar Farklı Tasarımlarla Çelik Raf Üretimi

Avcılar farklı tasarımlarla çelik raf üretimi konusunda her geçen gün daha fazla yenilik yapılmaktadır. Çelik raf tasarımının çeşitliliği ihtiyaca göre raf kullanımında doğrudan belirleyici olmaktadır. Çeşitli parçaların bir araya gelmesi ile oluşturulan modüler tasarım, çelik raflara esneklik katmaktadır. Özelleştirme imkanının da bir arada sağlandığı bu çelik raf sisteminin montaj ve demontajı son derece kolaydır.

Farklı modüler parçalar çelik raf sistemi ile bir araya gelerek ürünlerin istenilen boyutlarda olabilmesini sağlamaktadır. Bu tasarım modeli depolama ihtiyacının ortaya çıkması durumunda en etkili çözümü en kısa süre içerisinde sunmaktadır. Arşiv rafları, paletli raflar ve çekmeceli raflar bu model rafla son derece uyumlu olup elde edilen verim maksimum düzeydedir.

Çelik Raf
Çelik Raf

Avcılar Kaliteli Dosya Dolapları

Dosya dolapları çalışan kişi sayısının fazla olduğu yerlerde daha çok arşivleme amacıyla kullanılan dolap çeşitlerinden biridir. Çalışma ortamının en etkili şekilde dizayn edilmesi ve en kullanışlı ortamların oluşturulmasında dosya dolaplarının rolü oldukça fazladır. Yüksek kalite standardı ve Avcılar farklı tasarımlarla çelik raf üretimi ile üretimi yapılan dosya dolapları dosyaların istiflenerek saklanmasında ve ihtiyaç anında tekrar çıkarılıp kullanılabilmesinde kolaylık sağlamaktadır.

Dosya dolaplarında kalite uzun ömürlü kullanım için olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Dolaplarda yer alan dosyaların her türlü olumsuz durumda zarar görmeden korunmasında kalite her zaman ön plandadır. Bu nedenle dolap tercihinde çelik dolapları tercih etmek daha doğru olacaktır. Çeliğin paslanmaz özelliği dolapların nemli ortamlarda dahi deforme olmasının önüne geçecektir.

Çelik raf üretimi ile üretimi sağlanan dolaplar, korozyon ve aşınma gibi durumlara karşı da son derece dirençlidir. Dosya dolabı konusunda mağdur olmadan en iyi hizmeti almak isteyenler çelik dosya dolaplarını tercih ederek maliyet tasarrufunun yanında zaman tasarrufu sağlayabilirler. Ortak kullanım alanlarını daha modern ve şık bir hale getirmek isteyenler de yine bu modeller arasında tercihte bulunabilirler.

Ürünlerin dizaynında ve renklerin belirlenmesinde müşteri ihtiyaçları göz önünde bulundurulmaktadır. Geniş ürün, model ve renk seçeneğine sahip dosya dolapları iş yeri ve ofisinizde en iyi kullanım performansını sağlayacaktır. Avcılar farklı tasarımlarla çelik raf üretimi ile son derece şık, modern ve kullanışlı dolaplara sahip olabilmek mümkündür.

Her bütçeye hitap eden dosya dolapları, arşivlenecek olan dosyaların büyüklüğü ve dolapların yer alacağı ortama göre çeşitlilik göstermektedir. Diğer yandan dosya dolaplarında yer alacak olan bölmelerin sayısı, dolabın büyüklüğü ve genişliği fiyatlara doğrudan etki eden durumlar arasındadır. Kişiler hem ihtiyaçları hem de beğenileri doğrultusunda tercihte bulunabilirler.

Avcılar Her Amaca Uygun Mini Rack Sistemleri

Küçük ve orta ağırlığa sahip ürünlerin kolay bir şekilde depolanmasına aracılık eden Mini Rack Raf Sistemleri, ihtiyaç durumuna bağlı olarak diğer raf sistemlerine ek olarak kullanılabilmektedir. Yapı ve aksesuar bakımından çeşitliliğe sahip olan bu sistem daha çok ambalajlı ürünlerin depolanması amacıyla tercih edilmektedir. Mini Rack rafların sahip olduğu özellikler hemen hemen her alanda kullanım imkânı sağlamaktadır.

Çelik raf üretimi ile oluşturulan modellerden biri olan bu raf sistemi müşterilerden gelen talepler doğrultusunda farklı boyutlarda ölçeklendirilebilmektedir. Raf sisteminin montajını ve demontajının kolay olması bu sürecin daha hızlı bir tamamlanabilmesini sağlamaktadır. Rafların ayarlanabiliyor olması daha fonksiyonel bir kullanım imkânı sunmaktadır.

Kutu profilden üretimi yapılan Mini Rack Raf Sistemlerinde kutu profil ayak ölçüleri 30*50 ya da 40*60 olarak imal edilmekte ve daha sonra ihtiyaca bağlı olarak bu sistem yükseltilebilmektedir. Rafların yan yana kullanımında ayakların ortak olarak kullanılabilmesi maliyet açısından olumlu bir durumdur. Avcılar farklı tasarımlarla çelik raf üretimi ile üretilen bu raflar son derece dayanıklı olup üzerinde yük olsun ya da olmasın sağlam bir şekilde durabilmektedir.

Geçmeli raf sistemlerinde genişlik ve derinlik değişkenlik göstermekle birlikte raf derinliği en fazla 100 cm olarak ayarlanabilmektedir. Raf genişliği yükün ağırlığına bağlı olarak en fazla 200 cm olarak ayarlanabilmektedir. Mini Rack Raf sisteminin montajında vida ve benzeri malzemelerin kullanılmaması montajın daha kolay ve masrafsız olmasını sağlamaktadır.

Geçme sisteme sahip olan Mini Rack Raf sistemleri hafif yük rafından oluşmaktadır. Bu durum daha az yüke sahip ürünlerin depolanabilmesini sağlamaktadır. Raflara yerleştirilecek olan ürünlerin miktarına bağlı olarak raf eklemesi yapılabilmektedir. Montaj ve kurulumu son derece basit olan bu çelik raf modeli farklı ihtiyaçlara göre farklı alanlarda kullanılabilmektedir.

Avcılar Aşınma Önleyici Ağır Rack Raf Sistemleri

Ağır Rack Raf sistemleri, ağır ya da paletli ürünlerin yüklenmesi ve depolanmasını sağlayan bir sistemdir. Depolama alanından en yüksek verimi almayı sağlayan bu sistem, ihtiyaçla baz alınarak farklı renklerde ve ölçülerde özel olarak üretilebilmektedir. Depolaması yapılacak olan ürünün özelliklerine göre üst üste ya da sırt sırta istifleme yapabilmek mümkün olmaktadır.

Diğer adı palet rafları olan Ağır Rack Raf sistemleri, çelik raf üretimi ile elde edilen modeller arasında yer almaktadır. Çeliğin paslanmaz ve dayanıklı yapısı göz önüne alındığında bu sistemler aşınma gibi durumlara karşı yüksek koruma sağlamaktadır. Raf sistemlerinin aşınma önleyici özelliğe sahip olması sistemin uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesini sağlamaktadır. Bu durum ek masrafların ortaya çıkmasının önüne geçecektir.

Çelik raf üretimi sistemlerinden biri olan Ağır Rack Raf sistemleri ile ürünlerin tavana kadar istiflenebilmesi mümkündür. Bu da mekândan tasarruf etmek isteyenler için en büyük avantajlardan biridir. Raf modelleri arasında en fazla yük taşıma kapasitesine sahip olan model Ağır Rack Raf sistemi olmaktadır. Bu sistem kurulmada önce kurulumu yapılacak olan alanda keşif yapılarak ayakların yüksekliği belirlenmektedir.

Ağır Rack Raf sisteminin sağladığı avantajlar kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Sistemin en büyük özelliklerinden biri de üzerine konacak yüke bağlı olarak tablalı ve tablasız olarak istifleme imkânı sağlamasıdır. Bu durum yükün durumu her ne olursa olsun istifleme işleminin yapılabilmesini mümkün kılmaktadır.

Avcılar Tam Ekonomik Compact Raf

Çelik raf üretimi ile elde edilen modellerden biri olan Compact raflar, fiyat performansı olarak bakıldığında oldukça ekonomiktir. Pek çok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösteren Compact raf fiyatlarında, sistemin sahip olduğu özellikler, taşıma kapasitesi ve boyutu gibi durumlara bağlı belirleyici rol oynamaktadır. İhtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda her bütçeye uygun modeli bulmak hiç de zor değildir.

Çelik rafların kullanımında ana malzeme olarak yer alan çelik, paslanmaz ve dayanıklı olması ile uzun ömürlü kullanım için son derece uygundur. Aşınma, korozyon ve yangın gibi olumsuz durumlara karşı yüksek koruma sağlaması onu en çok tercih edilen raf çeşitlerinden biri haline getirmektedir. Uzun süre zarar görmeden kullanılabilen çelik raflar aynı zamanda maliyet bakımından da büyük tasarruflar yapabilmeyi sağlayacaktır.

Avcılar farklı tasarımlarla çelik raf üretimi ile oluşturulan pek çok sistem, çelik rafların hemen her alanda farklı amaçlarla kullanılabilmesini sağlamaktadır. Depolama ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler depolama alanlarına hitap eden ve depolama yapılacak ürüne en büyük kolaylığı sağlayabilecek modeller arasından dilediklerini seçebilirler. Çelik raf sistemi için karar vermeden önce detaylı bir araştırma yapmak sorunsuz bir kullanım için en önemli ipucu olacaktır.