Dosya ve Soyunma Dolapları

Özellikle üretim ve hizmet alanlarında, ekip ve fazlaca eleman çalıştırma kapasitesine sahip işletmelerde soyunma odaları içerisinde ihtiyaç duyulan soyunma dolaplarıcelikrafci.com sitesi üzerinden sizlerle buluşturduğumuz diğer ürün alternatiflerimiz arasında.

Ayrıca, işletmelerinizde özellikle belge arşivleriniz için kullandığınız saç dolaplarda, celikrafci.com sitesi içerisinde sizlere sunduğumuz diğer tür ürünlerimizdendir.

Dosya ve Soyunma Dolapları, işletmelerin personel alanlarında kullanılabileceği gibi saha çalışmaları alanlarında,  personel lojmanlarında da tercih edilebilir. İç kısımları, bireysel eşyaların saklanması ve muhafazasında son derece kullanışlıdır. Kapak ve kapak kilitleri de, kişisel güvenlik tedbirleri açısından avantaj sağlar.

Dosya ve Soyunma Dolapları 

* Sıralı yan yana ve üst üste dizayn edilebilmeleri sayesinde, alanların tamamında ihtiyaçların giderilmesi amacıyla kullanılabilir.

* Genelde 2-3 kat olarak tercih edilir. Bu da, alan tasarrufu sağlar.
* Dış kaplamaları saç, kapak alanları kilitlenebilir şekildedir. Bu da, hem eşya güvenliği hem de istenmeyen hırsızlık vs.. gibi durumlardan koruma sağlar.
* İç hacimleri oldukça geniştir. Eşyaların, askılı halde asılabilmeleri için ufak silindir demirler kullanılabilir.
* Lojmanlarda, işletmelerin depo ve personel dinlenme alanlarında, dış saha çalışmalarında rahatlıkla kullanılabilir.
* Ofis içi dosya ve klasör

Soyunma Dolapları Avantajları

saklanması içinde son derece kullanışlıdır. Bölmeleri sayesinde, istifleme istenilen düzende yapılabilir.

Benzer birçok avantajı sayesinde, dosya ve soyunma dolapları işletmelerin ciddi anlamda ihtiyaçlarını giderebilir yapıdadır. Firmamızın bu konuda elde etiği tecrübeler neticesinde, planlama aşamasında işletmenize en uygun yapıda proje oluşturabilir ve kısa sürede imalat ve montaj ile sorunlarınıza çözüm bulabiliriz. celikrafci.com, ürün ve hizmet alternatifleri ile artık bir tık kadar uzağınızda. İletişime geçin, en uygun çözümler için beraber hareket edelim.