İstanbul’da çelik rafçı hizmeti veren firmamız, müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda çelik raf üretimi, hafif yüklere uygun depo raf imalatı, ağır yüklere uygun depo raf imalatı ve personel dolapları başta yer almak üzere arşiv ve depo raf sistemleri içinde hizmet sağlar. Müşteri memnuniyeti ilk sırada yer alır ve firmamız sektörde ön plana çıkmayı başarmıştır. İstanbul başta yer almak üzere Türkiye’nin farklı illeri içinde hizmet verilir.

Genel olarak depo raf hesaplanması, raf düzeni planlanması, ücretsiz keşif ve rafların montajı olarak müşterilerine her konuda yardımcı olunur. Firmamız gün geçtikçe hedeflerini büyütmeyi amaçlar ve her türlü mekânınız için dekoratif alanlar yaratır. Müşteriler için kolay alışverişi imkanlarını sunmak, güvenilir ve kaliteli ürünler imal ederek sektörde öne çıkan bir kuruluş olmak, çelik rafçı ismini bir dünya markası haline getirmek firmamızın öncelikli amacıdır.

Çelik Rafçı

Genel olarak çelik raf sistemleri nedir, sorusuna cevap olarak; bir diğer adıyla portatif raflar, birçok ortamda düzen sağlamak maksadıyla tercih edilir denilebilir. Güzel bir düzen oluşturma konusunda yardımcı olur. Özelikle dosya ya da evraklar gibi şeylerin düzeninde karışıklığı önler. Çelik raf sistemleri üretimi ve montajı yapan firmamız çelik raf sistemleri üretimini en kaliteli şekilde yapar. Çelik raf sistemleri materyal olarak metal bir saçtan elde edilir. Bu sistemler ile yaşamın her alanında karşılaşmak söz konusudur. Vidalı raf sistemleri şeklinde de bilinir. Bu rafların kullanım alanı genel olarak geniş olsa da en çok arşivlerde tercih edilir.

Bilinen en eski raf sistemleri arasında yer alır. Son derece ekonomik ve uzun ömürlü bir sistemdir. Bundan ötürü, çok fazla talep görür. Çelik raf sistemlerinin kullanım alanları da en çok merak edilen konulardan biridir. Geniş olarak ele alındığında çelik raf sistemleri nedir diye düşünüldüğünde, çoğu kullanım alanı aklınıza gelebilir. Üretim malzemesi son derece dayanıklı olan bu raf çeşitleri, uzun süreli kullanım için idealdir. Depo alanlarında sık sık karşımıza çıkar.

Uzun yıllardan bu yana aktif bir şekilde kullanılmıştır. Taşıma kapasitesi değişiklik gösterir ama dayanıklılığı iyidir. Bu nedenle diğer raf modellerine kıyasla, daha çok tercih edilir. Arşiv kısımlarında yoğun bir talep görür. Klasör, evrak ve dosyaların korunması açısından, son derece avantajlı özellikleri vardır. Çoğu resmi daire de çelik raflar karşınıza çıkabilir. Kullanılacak yerin, çok fazla rutubetli olmaması bu açıdan önemlidir. Nemli ya da soğuk ortamlar için, başka modeller daha doğru olacaktır. Çelik ürünler pasa karşı dayanıklı olsa da nemli bir ortamda ömrü kısa olacaktır. Siz de çelik rafçı İstanbul hizmeti için bize ulaşabilirsiniz.

Ofis şirket ya da evlerin vazgeçilmezleri arasında bulunan çelik raf sistemleri sayesinde, pratik kullanımla artık işleriniz daha kolay olacaktır. Ergonomik ve portatif yapısı, montajındaki pratiklik ve küçük boyutları sayesinde firmamız güvencesi ile sizlerle buluşuyor. İşletmeler için genel olarak küçük ve orta ölçekli iş yerleriniz için, depolama ihtiyaçlarınızın haricinde küçük çaplı depolama projelerinizde de rahat bir şekilde kullanılabilir.

Küçük yapısı hem kolay istifleme avantajı sağlar hem de kaplamış olduğu alan bakımından çok pratik olmasıyla gerçekten işinizi görecektir. Genel olarak çok küçük ebatlı ve ambalajlı ürünleri saklamak için ve depo içi muhafaza etmek için son derece pratiktir. Çelik raf sistemi avantajları şu şekilde sıralanabilir;

  • Ofislerde bile dosya düzeni bakımından pratik bir yöntem sunar.
  • Dar ortamlarda, katlı raf sistemine sahip olduğu için son derece kullanışlıdır.
  • Saç alanı duruma göre küçük ya da büyük olabilir. Bu sayede, yerleştirilecek ürünlerde ihtiyaca göre düzen kurulabilir.
  • Taşınması hiç zor değildir. Tekrar demonte edilmese dahi, farklı yerler için kullanılabilir.
  • Raf genişlik ve yükseklikleri müşteri ihtiyacına göre ayarlanır. Bu şekilde, ürünlerinizin boyutlarına göre bir planlama yapmanız gerekir.

Çelik raf sistemleri, çoğu anlamda işletme ve depolama alanlarınızın haricinde, özel yaşamınızda da sizlere büyük fırsatlar sağlayacak. Firmamızın, imalat yaparken sizlerden gelecek özel istekleri dikkate alarak birçok farklı şekilde üretim imkânı ve teknik yeterlilik sunar. Ayrıca henüz kafanızda tam olarak bir plan yoksa sizlerle deneyimlerimizi paylaşmak, bizi mutlu edecektir. Kaliteli iş, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla çelik raf konusunda her zaman size destek olabiliriz.