Klasör Rafı

Klasör rafı oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. İsminden de anlaşılacağı üzere klasörlerin düzenlenmesini sağlayan ürün hastanelerde, arşiv odalarında, okullarda, kütüphanelerde ve bankalarda olmak üzere daha pek çok ortamda ihtiyaç duyulan bir üründür. Klasör rafı dosya ve evrakların daha düzenli bir şekilde depolanmasını veya saklanmasını sağlayan vidalı raf sistemidir. Duvarlara cıvata yardımı ile kolaylıkla kurulum sağlanabilir. Ürünümüz sayesinde dosyalar daha intizamlı şekilde saklanarak aranıldığı zaman kolayca bulunabilir.

Klasör rafı derinlik ölçüsü standart olup 31 cm genişliğe sahiptir. Böylelikle klasörlerinizi direk yerleştirmeniz mümkündür. Ürünün soldan sağa olan genişliği ise 43, 59, 75, 93 cm olup malzemesi ise DKP saçtan üretilmiştir. Bizler Çelik Rafçı olarak müşterilerimizin özel talebi olması durumunda adrese gelerek keşif yapmakta ve istenen ölçülere uygun şekilde klasör rafı üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Kurulduğumuz günden bu yana öncelikli amacımız kullanım alanlarını daha verimli hale getirmek olmuştur. Bu kapsamda mevcut alanlarınızın ölçüsüne göre en iyi şekilde çelik raf tasarımı yaparak klasörlerinizi en iyi şartlarda depolamanıza yardımcı olmaktayız. Tasarımımız oluşturulduktan sonra çıkan tabla ve profil sayısı sizlere bildirilmekte ve talep ettiğiniz, müsait olduğunuz vakit rafların kurulumu adrese gelerek yapılmaktadır.

Klasör rafı nedir sorusu sektörde yeni olanlar için merak edilen sorulardan bir tanesidir. Klasör rafı nedir sorusuna evrak ve dosyaları düzenlemeye yarayan çelik malzemeden üretilmiş yapılardır şeklinde yanıt verebiliriz. Özellikle de ofis tarzı ortamlarda gereksinim haline gelen bu ürünler sayesinde dağınıklık ortadan kalkacaktır. Ayrıca çok daha düzenli bir ortam yaratmak klasör rafları sayesinde mümkündür. Çelik Rafçı firmamızdan temin edeceğiniz klasör raflarının en büyük avantajı ise dayanıklı olması ve uzun süre kullanılabilir olmasıdır. Siz de klasör raflarınızı uzun yıllar boyu hasar görmeden kullanmak istiyorsanız firmamızdan kolayca ürün sipariş edebilirsiniz.

Klasör Rafı Sistemleri

Klasör raf sistemleri sayesinde arşiv ve depolarda dosyaların kaybolması önlendiği gibi intizamlı bir düzen oluşturulur. Standart ölçü ve isteğe bağlı ölçülerin bulunması nedeniyle istenen yerde kolaylıkla kurulum yapılarak kullanılabilir. Çizilme ve darbelere karşın dayanıklı yapısı neticesinde klasör raf sistemlerimiz pek çok kişi için dikkat çekici olmuştur. Raf sistemlerinin dosya kapasitesi üretileceği sac kalitesine ve kalınlığına bağlı olarak değişiklik gösterir. Firmamızla iletişime geçerek sac kalınlığı seçmeniz mümkündür.

Çelik Rafçı firmamızdan raf sisteminin tasarımını kendi zevkinize göre de yaptırabilirsiniz. Böylece dosyaları nasıl koyacağınızı da kendiniz belirlemiş olursunuz. İster dikey ister yatay tasarımlarda klasör raf sistemi siparişi oluşturabilirsiniz.

Dayanıklı malzemeden üretildiği için klasör raf sistemlerimizin kurulumu da oldukça kolaydır. Adresinize uzman ekibimizi yollayarak rafların montajını hızlı sürede gerçekleştirmekteyiz. Aynı gün içerisinde raf sisteminin kurulumu gerçekleştirilmekte olup derhal kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Firmamızdan sipariş edeceğiniz klasör raf sistemleri taşınabilir olduğundan ötürü istenen her yere kolaylıkla götürülebilir. Dilediğiniz an yer değişikliği yapabilirsiniz. Ancak taşınabilir olmasını istemiyorsanız sabitleme özelliği de mevcuttur. Klasör raflarımızın kullanımını daha güvenli hale getirmek istiyorsanız şifreli sistem de tercih edebilirsiniz. Böylece hırsızlık ve kayıp gibi söz konusu durumlar ile karşılaşmanız mümkün olmaz. Aynı zamanda klasörlere alarm sistemi kurularak da koruma maksimum seviyeye çıkarılabilir. Özellikle hassas ve gizliliği olan dosyalar için alarm sistemi oldukça gerekli bir sistemdir. Firmamızla iletişime geçerek bu tarz özel taleplerinizi de iletebilirsiniz.

Çelik Rafçı firmamızla irtibata geçerek en iyi şekilde klasör rafı siparişi oluşturabilir, teslimatınızı en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.