Compact Raf Sistemleri

Diğer raf sistemleri arasında, en ayırt edici özelliklerinden birisi de compact raf sistemlerinin tekerlekli ve birbirinden ayrılan ya da birbiri ile uyumlu biçimde depo içerisinde yer edinebilmesidir.
Kapalı bir şekilde özel dizayn havası veren raf sistemi, ayrıca lama ray üzerinde birbiri arası açılabilir biçimdedir. Bu şekilde, özellikle arşivleme konusunda işletmelerin tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilecek şekildedir.

Birbirine bağlı olan kısımlarında kapak olmaması nedeniyle, rayların açılması ile içinin daha yüksek hacimli olduğu kolaylıkla görülebilir. Emniyetli ve gerçek anlamda estetik görüntüsü sayesinde de, depolama alanlarınızda veya arşiv bölümlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bir diğer özelliği ise, raf etrafını saran saç raf çevresi yapının renkleri de tamamen size özel ayarlanabilir. Bu sayede, kategorilendirilmiş ayrımlarda daha hızlı ve tespit ve ayrıştırma avantajı sağlar.

Compact Raf Sistemleri Avantajı

* Ray sistemi sayesinde, iç hacimlerinden maksimum fayda sağlanabilen estetik yapıdadır.
* Birbirinden ayrılabilir ya da istenilen bölümde bitişik biçimde kullanılabilir.
* Etrafı saç kaplamadır. O yüzden, bulunduğu alandaki nem, rutubet ve küfe karşı arşiv korumasında son derece etkilidir.
* Dış dizaynı zevke göre değiştirilebilir.
* Ray sistemi entegredir. Ekstra bir malzeme veya işçilik istemez.

Benzer birçok avantajı ile işletmelerinizde pratik bir çözüm arıyorsanız celikrafci.com ‘un sunmuş olduğu bu raf sistemi ile hemen tanışın! Firmamızın sunduğu birçok farklı model sayesinde, çelik raf sistemleri arasından firmanız için en uygun çözümlere, senelerin tecrübesi ve kaliteli iş anlayışı ile bizlerle ulaşabilirsiniz.